PUBG Mobile sesli sohbet nasıl kullanılır

pubg mobile chat sohbet avrupa turkiye

pubg mobile sohbet chat

PUBG Mobile

PUBG Mobile sesli sohbet nasıl kullanılır? Popüler Battle Royale türündeki oyun PUBG Mobile oyuncularını yeni güncelleme umuduyla heyecanlandırıyor. Oyuncuların çoğu büyük bir heyecan ile oyuna FPS modunu ekleyecek 0.6.0 sürümünü beklerken, biz de sizler için oyunda önemli bir yeri olan sesli sohbet özelliği hakkında bahsedelim dedik. Ayrıca “pubg mobile sesli konuşma sorunu” ve “pubg sesli iletişim sorunu” gibi sorunlara da cevap arayacağız.

PUBG Mobile Sesli Sohbet Kullanımı

Takım içi strateji gerektiren oyunlarda önem seviyesinde ilk sıralarda olan sesli sohbet, Battle Royale türündeki oyunların takım modlarında çok fazla gerekli oluyor. PUBG ve PUBG Mobile’ın da arasında bulunduğu bu oyun türü tekli (Solo), çiftli (Duo) veya dörtlü (Squad) takım modlarına sahip. İster arkadaşlarınız ile girin ister hiç tanımadığınız başka oyuncular ile bir oyuna girin, rakibin nerede olduğunu veya nerede daha fazla loot hakkında birbirinize bilgi vermek çok önemli.

Sesli sohbet ayarlarını, oyunun ana HUD’ından hızlıca susturmak veya açmak için kullanabileceğiniz gibi, Mobil PUBG sesli sohbeti kullanmak oldukça kolay. Oyunun başlamasından sonra sağ üst köşede haritanın yakınında bulunan hoparlör düğmesine basarak sesli sohbeti etkinleştirebilir veya kapatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Birinci Olma Taktikleri

PUBG Mobile Sesli Konuşma Sorunu
PUBG Mobile Sesli Konuşma Sorunu

Bir sonraki adım ise mikrofonu açmak üzerine olacak. Bu durumu halletmek için, mikrofonunuzu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için hoparlör düğmesinin altındaki mikrofon düğmesine dokunun. Fakat bu, ancak mikrofonunuzu oyun içi ayarlarda etkinleştirdiyseniz işe yarayacaktır.

Mikrofonunuzu etkinleştirmek, ses seviyesini veya sohbet ayarlarını değiştirmek için, kullanıcı arayüzü üzerindeki dişli simgesini kullanarak ayarlara gitmelisiniz. Buradan ses sekmesini ve ardından Mikrofon ayarlarını bulun. Burada, ses seviyesini kolayca yükseltebilir ya da direkt kapatabilir, ayrıca mikrofon seçeneğini işaretleyip aktif hale getirerek, oyun içinde sohbet edebilirsiniz. Ayrıca PUBG Mobile’ı bilgisayarda da oynayabilirsiniz. PUBG Mobile bilgisayarda nasıl oynanır öğrenmek istiyorsanız hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile Sesli Konuşma Sorunu

Bu sorun hakkında hala net bir çözüm bulunmamakta. Oyuncuların çoğu, lobide seslerinin gittiğini fakat uçak kısmına ve oyunun içine girdiklerinde seslerin kendilerine ulaşmadığını belirtiyorlar. Bu konu hakkında internet üzerinde bir araştırma yaptığımızda birkaç sonuca ulaşıyoruz.

  • Çözüm 1: Oyun içerisine girdikten sonra telefonun ekranını kilitleyip tekrar açın.
  • Çözüm 2: Eğer internet probleminiz yoksa oyunu tümden silip tekrardan cihazınıza kurun.
  • Çözüm 3: Bu bir çözüm olmasa bile oyuncular bu noktayı atlayabiliyorlar. Ayarlara girip mikrofonunuzun açık olduğundan ve oyuna mikrofona erişim izni verdiğinizden emin olun.
  • Çözüm 4: Android cihazlarda pencere butonuna tıklayıp, tekrardan oyuna geçiş yapmak.

pubg sohbet mobile chat erangel livik karakin sanhok miramar

www.pubgsohbet.com pubg sohbet chat nedir ne için kullanılır pubg sohbet gelmiş geçmiş bilgisayar tablet ve iphone android chazlarından cok rahat şekilde oynana bilen ve güzel vakit gecirme olasılıgı saglayan bir aracı oyunudur tencet games bu zamana kadar yapmıs oluduğu tüm güncellemelerde herkeze başarılı oranlarda rahatlıklar saglayarak tüm sosyal ağlardan paylaşımlar ve yaygınlasmaya olasılıklar saglamıstır pubg sohbet ve pubg chat & pubg voice chat sohbet vaz geçilmez bir oyun dünyasıdır

Klasik Mod

Karakin
Livik
Erangel
Miramar
Sanhok

Eğlence Mod
Hızlı Maç Rastgele Harita
Keskin Nişancı Eğitimi Rastgele Harita
Savaş Erangel

Evo Alanı
Ağır Silah 2.0 Erangel
Güç Zırhı Livik

Arena
Arena Eğitimi Ambar
Takımlı Ölüm Maçı Ambar
Otorite Şehir
Taaruz Haberler
Silah Oyunu Kütüphane

Metro Royale Pass
Takım Kurma Platformu
Ön Cephe Çatışması
Global Sohbet
Yerel Sohbet
Teammate Recruit
Space Gift Exchange

PUBG Rutbeler
PUBG Mobile Rank Sistemi Puanları
Bronz 1200-1699
Gümüş 1700 – 2199
Altın 2200- 2699
Platin 2700-3199
Elmas 3200-3699
Taç 3700-4199

pubgsohbet
pubgchat
pubg sohbet
pubg chat
pubg mobile
pubgsohbet.com
pubg mobile sohbet
pubg mobile chat
pubg mobile avrupa
pubg mobile turkiye
pubg mobile us
pubg mobile fr
pubg mobile tr
pubg mobile en
pubg mobile radyo
pubg mobile hileleri
avrupa mobile pubg
turkiye mobile pubg
papci mobile sohbet
papci mobile chat
papci mobile voice
voice pubg mobile
pubg voice chat
pubg mobile arena
pubg mobile erangel
pubg mobile metro royale
pubg mobile evo alanı
pubg mobile karakin
pubg mobile klasik mod
pubg mobile sanhok
pubg mobile miramar
pubg mobile deneyimleri
pubg mobile liderleri
pubg mobile blogları
pubg mobile haberleri

OYUN HAKKINDA

PUBG MOBILE, Tencent Games çatısı altında Lightspeed & Quantum Studios tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS lisansına sahip mobil bir Battle Royale oyunu. Global olarak Mart 2018’de yayınlandı. Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapılan PUBG MOBILE, oyunculara görsel kalite, haritalar, atış deneyimi ve diğer konularda kapsamlı ve gerçekçi bir Battle Royale deneyimi sunmaya odaklanıyor. Yüz oyuncu heyecan dolu ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmak için savaş alanına iniş yapar. Her bir oyuncunun savaş alanındaki son takım olabilmek için hayatta kalmasına yardımcı olacak malzemeleri toplaması, ayrıca harita koşullarından, araçlardan ve ögelerden en iyi şekilde yararlanması gerekir. Kalp atışlarını kontrol et ve oyun alanı daralmadan önce tetikte ol. Oyuncuların seçim yapabileceği Erangel, Miramar, Sanhok, Livik ve daha birçok harita bulunur. Keşfedilmeyi bekleyen oyun mekaniklerini unutma! Bugüne kadar PUBG MOBILE’ın etkisi yalnızca bir oyun olmanın sınırlarını çoktan aştı. PUBG MOBILE, artık dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bir araya getiren bir platform ve oyuncuların yaşamlarını doyasıya yaşamaları için onları yüreklendiren bir marka.
PUBG MOBILE: Orijinal Battle Royale deneyimi, en iyisi ve ilki

Evo Alanı
Güç Zırhı Livik
Metro Royale Pass
Karakin
Livik
Miramar
Erangel
Sanhok
Pubg Mobile
Güç Zırhı Livik
Pubg Otorite Şehir
Pubg Sohbet Chat
Cody King Mobil Sistemleri

pubg sohbet mobile chat erangel livik karakin sanhok miramar

mobilpanelci pubg mobile sohbet sistem hizmetleri

pubg, pubg Mobile, pubg mobile official, free battle royale, pubg New state, pubg game, pubg chat, pubg sohbet, papci sohbet, papci chat, mobile chat, mobile sohbet, pubg avrupa sohbet, pubg avrupa chat, pung voice chat, pubgsohbet, pubg sohbet, pubg mobile,

PUBG Mobile Pubg Sohbet Chat Livik Arengel Silah Oyunu Keskin Nişançı Eğlence Modu Evo Alanı Arena Metro Royale Karakin Miramar Sanhok Otorite Taaruz Kütüphana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Domain Satılıktır Ciddi Alıcı İseniz Bize Ulaşınız mobilceo.com 4.000 ₺ Seo Çalışması İyi Sohbete Katılmak İçin Kapat Ve Siteye Girin